Drużyna Szkoły Podstawowej w Uninie wicemistrzowie Regionu Siedleckiego w rozgrywkach mini-piłki siatkowej chłopców - Garwolin 29.04.2017r.

W górnym rzędzie od lewej: Mirosław Mętrak, Paweł Kamiński, Bartłomiej Nowak, Mikołaj Jagła, Łukasz Zając, opiekun drużyny Zbigniew Mętrak.

W dolnym rzędzie od lewej: Szymon Mikulski, Rafał Mikulski, Filip Mikulski, Jakub Kosiorek , Kacper Sitek, Piotr Szczegot.

 

W dniu 29.04.2017r. na hali Zespołu Szkół nr.2  w Garwolinie odbył się finał regionalny rozgrywek mini-piłki siatkowej chłopców szkół podstawowych z udziałem sześciu   najlepszych zespołów wyłonionych z eliminacji poszczególnych powiatów podzielonych na dwie grupy.

Wyniki  grupy A:

Sp. Unin - Sp. 11 Siedlce           2: 0                                              Półfinały:

Sp. Siedlce 11  - Sp. Łochów     2: 0                      Sp. Unin  -  Sp. Skórzec  2:1

Sp. Unin  -  Sp.  Łochów            2 : 0                     Sp. 11 Siedlce -  Sp. 2 Garwolin 2:1

  1. Sp. Unin o   III miejsce:
  2. Sp. 11 Siedlce Sp. 2 Garwolin  - Sp. Skórzec  2: 0
  3. Sp. Łochów                                                                         o   I miejsce                    

Wyniki grupy B                                                                   Sp. 11 Siedlce  -  Sp. Unin 2: 0

Sp. 2 Garwolin I -  Sp. Mrozy    2 : 0                              Końcowa kolejność:            

Sp. Skórzec      -  Sp. Mrozy    2 : 0                         1m Sp. 11 Siedlce

Sp. 2 Garwolin    -  Sp. Skórzec  2 : 0                      2m. Sp. Unin

  1. Sp. 2 Garwolin I 3m. Sp. 2 Garwolin
  2. Sp. Skórzec 4m. Sp. Skórzec
  3. Sp. Mrozy 5m Sp. Mrozy

                                                                                  6m Sp. Łochów

 

 

Drużyna Gimnazjum w Uninie wicemistrzem Regionu Siedleckiego  w  rozgrywkach piłki siatkowej  chłopców - Siedlce 25.04.2017r.

Stoją od lewej : opiekun Mirosław Mętrak, Miłosz Przybysz, Bartłomiej Kondej, Daniel Tkaczyk, Bartłomiej Mikulski, Jan Szczegot, Adrian Kosiorek.

W dolnym rzędzie od lewej: Adam Pawłowski, Kamil Bogusz, Barłomiej Grochulski, Marcin Miętus, Dariusz Pawłowski, Dawid Kurek.

 

Po wygraniu mistrzostw powiatu Garwolin uczniowie Gimnazjum w Uninie przystąpili do rozgrywek regionalnych które rozpoczęły się w  dniu 12.04.2017r. na hali Zespołu Szkół w Mrozach gdzie odbył się półfinał  z udziałem czterech zespołów wyłonionych z eliminacji poszczególnych powiatów.

Wyniki półfinału:

Gmnazjum Unin - Gimnazjum Mrozy 2:1

Gimnazjum Unin - Gimnazjum Sokołów Podlaski 2:0

Gimnazjum Mrozy - Gimnazjum 6 Siedlce   2 : 0

Gimnazjum Unin    - Gimnazjum 6 Siedlce  2:0

Gimnazjum Mrozy - Gimnazjum Sokołów Podlaski 2 : 0

Gimnazjum Sokołów Podlaski - Gimnazjum 6 Siedlce  2:1

 

Końcowa kolejność półfinału:

  1. Gimnazjum Unin

2.Gimnazjum Mrozy 

  1. Gimnazjum Sokołów Podlaski
  2. Gimnazjum 6 Siedlce

Dwie pierwsze drużyny uzyskały awans do finału regionalnego.

W dniu 25.04.2017r. w Siedlcach  odbył się finał regionalny rozgrywek piłki siatkowej chłopców szkól gimnazjalnych z udziałem czterech zespołów wyłonionych z rozegranych wcześniej pólfinałów regionalnych.

Wyniki finału regionalnego:

Gimnazjum 1 Siedlce -  Gimnazjum Mrozy 2:0

Gimnazjum Unin     -     Gimnazjum Kotuń  2:0

Mecz o III miejsce

Gimnazjum Mrozy    -   Gimnazjum Kotuń  2: 0

Mecz o I miejsce

Gimnazjum 1 Siedlce    -  Gimnazjum Unin     2:0

 

Ostateczna kolejność rozgrywek regionalnych piłki siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych

1m. Gimnazjum 1 Siedlce

2m  Gimnazjum  Unin

3m  Gimnazjum  Mrozy

4m  Gimnazjum  Kotuń

Gimnazjum Unin zdobywając srebrne medale tym samym powtórzyło wynik osiągnięty w ubiegłym roku.

 

Drużyna z Unina złote medalistki w turnieju regionalnym piłki siatkowej kobiet o puchar "Starosty Siedleckiego" w roku 2017.

W górnym rzędzie od lewej stoją: opiekun Mirosław Mętrak, Karolina Gałązka, Izabela pawłowska, Natalia Przybysz, Weronika Teperek, Paulina Mikulska.

Od lewej w dolnym rzędzie siedzą: Natalia Kosiorek, Magdalena Mikulska, Julia Kapczyńska, Agata Rejnik i Marta Janisiewicz.

 

W dniu 19 marca 2017r w hali Zespołu Szkół w Suchożebrach odbył się Turniej kobiet o puchar "Starosty Siedleckiego" w którym wzięły udział cztery zespoły. Zespół z Unina był najmłodszym zespołem z wszystkich drużyn występujących w turnieju  w którym wystąpiły zarówno absolwentki gimnazjum  jak i dziewczęta występujące jeszcze w zespole gimnazjalnym.

Wyniki turnieju :

Suchożebry  -  Stoczek Łukowski  1:2

Unin             -  Łosice                     2:1

Unin             - Stoczek Łukowski   2:0

Suchożebry  - Łosice                      2:1

Unin             - Suchożebry              2:0

Stoczek Łukowski -  Łosice           2:0

 

Końcowa kolejność:

1m Unin

2m Stoczek Łukowski

3m Suchożebry

4m Łosice

 

W dniu 18.03.2017 w Wodyniach odbył się turniej męski o puchar "Starosty Siedleckiego" w którym I miejsce zajęła drużyna męska z Unina a  III miejsce w tym turnieju zajął zespół gimnazjalny z Unina

 

Drużyna Gimnazjum  w Uninie brązowe medalistki powiatu Garwolin w rozgrywkach piłki siatkowej dziewcząt  - Garwolin 29.04.2017r.

W górnym rzędzie od lewej: Mirosław Mętrak, Julia Pasik, Karolina Mikulska, Joanna Latuszek, Paulina Mikulska, Sylwia Zuchniak, Weronika Teperek.

W dolnym rzędzie od lewej: Anna Kapczyńska, Paulina Szulc, Aleksandra Nowak, Natalia Przybysz, Natalia Kosiorek, Patrycja Kondej.

 

W dniu 20.03.2017r. na hali Gimnazjum w Żelechowie odbył się finał powiatowy rozgrywek piłki siatkowej dziewcząt z udziałem czterech najlepszych zespołów wyłonionych z eliminacji  powiatowych  w których wzięło udział 11 zespołów.

Wyniki finału:

Gimnazjum Żelechów  -  Gimnazjum Sobolew  2:0

Gimnazjum Gończyce  -  Gimnazjum Unin   2:1

Mecz o III miejsce

Gimnazjum Unin -  Gimnazjum Sobolew  2:1

Mecz o I miejsce

Gimnazjum Żelechów  - Gimnazjum Gończyce 2:0

Końcowa kolejność:

1m  Gimnazjum Żelechów 

2m  Gimnazjum Gończyce

3m  Gimnazjum Unin  

4m  Gimnazjum Sobolew