Święto Odzyskania Niepodległości w Gminie Górzno miało w tym roku wymiar symboliczny. O godz. 10.00 w Kościele parafialnym została odprawiona Msza Św. Po Mszy Św. władze samorządowe złożyły kwiaty i zapaliły znicze pod pomnikiem Św. Jana Pawła II i Józefa Piłsudskiego w Górznie. Następnie wspólnie z mieszkańcami odśpiewano hymn państwowy.


