W dniu 24 czerwca 2018r. na obiektach sportowych w Górznie odbyło się podsumowanie rozgrywek LZS. Udział wzięli min.: Pan Grzegorz Woźniak Poseł na Sejm RP, Pan Marek Chciałowski Starosta Powiatu Garwolińskiego, Pan Kazimierz Sionek Przewodniczący LZS, przedstawiciele firmy Palargos – głównego sponsora ligi LZS oraz Pan Piotr Kapica organizator całych rozgrywek.

Na szczególną uwagę zasługuje udział Jarka Gałązki, który uległ wypadkowi w marcu 2017r. W trakcie trwania konkursów dla zawodników z klubów LZS trwała zbiórka do puszek na rehabilitacje Jarka. Ponadto rodzina Jarka oraz nauczyciele ze szkoły w Górznie oferowali pyszne przekąski.

Na zakończenie drużyny biorące udział w lidze LZS odebrały puchary, wyróżnienia i medale.

Duży sukces w rozgrywkach odniosły drużyny z gminy Górzno. ATOM Chęciny awansował do I ligi rozgrywek oraz GKS Górzno, który pomimo przystąpienia do rozgrywek na wiosnę uzyskał bardzo dobry wynik punktowy.

Wśród nagrodzonych znalazł się także Jarek, który otrzymał piłkę z autografami biorących udział w uroczystości.

Ponadto miłym akcentem było wręczenie przez Pana Grzegorza Woźniaka Posła na Sejm RP brązowych odznak „Za zasługi dla Sportu” przez Ministra Sportu i Turystyki Panu Piotrowi Kapica oraz Panu Waldemarowi Sabak.