Dnia 16 marca 2019 r. na hali sportowej w Górznie odbył się XIX HALOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ RADNYCH MIAST I GMIN POWIATU GARWOLIŃSKIEGO zorganizowany przez Powiatowe Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie  dla reprezentantów miast i gmin powiatu – pracowników urzędów oraz radnych.

Przez kilka godzin na parkiecie hali sportowej przedstawiciele miasta Garwolina, gmin: Garwolin, Górzno, Łaskarzew, Parysów, Pilawa, Żelechów  rywalizowali o puchar starosty powiatu garwolińskiego. Po emocjonującej walce, po raz kolejny bezkonkurencyjni okazali się samorządowcy z gminy Górzno.

W składzie zwycięskiej drużyny z Górzna, która w ostatnich latach dominuje w rozgrywkach znaleźli się: wójt gminy Waldemar Sabak, przewodniczący rady gminy Krzysztof Skwarek,

w-ce przewodniczący rady gminy Robert Ochnio, Marek Gałązka, Piotr Brych, Mirosław Paziewski oraz Tomasz Szczęśniak.

Kolejne miejsca zajęli: samorządowcy z Żelechowa i gminy Łaskarzew. Następnie reprezentanci gmin Parysów, Garwolin, miasta i gminy Pilawa, miasta Garwolina, powiatu garwolińskiego. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Łukasz Bogusz z Urzędu Miejskiego w Żelechowie. Zawody były  idealną okazją do podkreślenia znaczenia aktywności fizycznej na co dzień.

Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczali starosta powiatu garwolińskiego  Mirosław Walicki, wójt gminy Górzno Waldemar Sabak i proboszcz parafii w Górznie ks. prałat Jerzy Kalinka.

Turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze. Nie zabrakło wspaniałego dopingu i dobrego humoru.