W sobotę 5 października 2019 r. na boisku przy Hali Sportowej w Górznie odbył się pierwszy, historyczny Turniej Oldbojski 500+. Nowatorska formuła rozgrywek była przeznaczona dla oldbojów, którzy przeżyli już blisko 500 miesięcy, czyli chodziło o czterdziestolatków i starszych kopaczy. W związku z odbywającym się tego dnia w Garwolinie, Szczycie Klimatycznym Kobiet, wiele zespołów niestety w ostatniej chwili zrezygnowało z uczestnictwa turnieju. Dlatego tylko 4 ekipy spośród 9 wcześniej zgłoszonych stawiły się w Górznie.

W pierwszej fazie turnieju drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym. Po meczach w grupie, dwie pierwsze ekipy z tabeli awansowały do finału, natomiast ekipy z miejsc 3 i 4, rywalizowały w meczu o 3 miejsce. W meczu o pierwsze miejsce zespół Sobolewa pokonał Zdrowie Garwolin, rewanżując się rywalom za porażkę w meczu grupowym.
Dużo bardziej zacięta była rywalizacja o 3 miejsce, gdzie gospodarze turnieju, zespół Górzna pokonał ekipę z Wilgi Miastków 3:2.

Najlepszym strzelcem turnieju został Piotr Piorun z zespołu Sobolew, który strzelił 5 bramek.


Najlepszym bramkarzem został również zawodnik Sobolewa - Grzegorz Bieńko, który tylko pięciokrotnie wyciągał piłkę z sieci.


Najlepszym zawodnikiem turniej został wybrany Zbigniew Paduch z Wilgi Miastków (rocznik 1959), który był jednocześnie najstarszym zawodnikiem imprezy.


Zwycięski zespół zagrał w składzie: Piotr Szymański, Grzegorz Błachnio, Bartłomiej Goliszewski, Tomasz Marcińczak, Stanisław Miazga, Cezary Krzyśpiak, Krzysztof Obal, Mariusz Białapko, Adam Kaliński i Piotr Piorun.

Okazałe puchary, statuetki i nagrody w imieniu Kazimierza Sionka - Przewodniczącego Powiatowej Rady LZS w Garwolinie, wręczył wiceprzewodniczący stowarzyszenia Waldemar Sabak.