Drukuj

Wójt Gminy Waldemar Sabak serdecznie dziękuje właścicielowi firmy Pirells Innovative Panu Piotrowi Kamaszewskiego za zorganizowanie wspólnego kolędowania połączonego z wigilijnym poczęstunkiem dla mieszkańców gminy Górzno, które odbyło się w niedzielę 22 grudnia 2019 r. po mszy św. o godz. 12.00 w kościele parafialnym w Górznie.

Swoje podziękowania kieruje także do mieszkańców, którzy przyjęli zaproszenie organizatorów i wspólnie uczestniczyli w przedświątecznym spotkaniu. Wyraża również wdzięczność Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich „Unininanki”, które uświetniły spotkanie śpiewem tradycyjnych kolęd.

Wszyscy zgromadzeni mieli możliwość wspólnego podzielenia się opłatkiem poświęconym podczas mszy św. przez ks. prałata Jerzego Kalinkę.

Atrakcją wydarzenia był także udział św. Mikołaja, który pojawił się z saniami oraz palenie zimnych ogni.

Podczas wigilijnego spotkania, które rozpoczął modlitwą ks. prałat Jerzy Kalinka życzenia świąteczne do mieszkańców skierowali Poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak, Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki, Wicestarosta Iwona Kurowska, Wójt Gminy Waldemar Sabak oraz przedstawiciel firmy Pirells Innovative Pani Magdalena Wardak.