Drukuj

INFORMACJA

GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W GÓRZNIE

 z dnia 22 października 2014 r.

W wyniku przeprowadzonego w dniu 22 października 2014 r. losowania Gminna Komisja Wyborcza w Górznie wybrała składy obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Rady Gminy Górzno zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.:

1. W wyniku losowania 8 kandydatów do Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 w Uninie, wylosowano następujące osoby:

 

1.Małgorzata Ziandalska

2.Anna Rodak

3.Patrycja Przybysz – Mikulska

4.Andziej Brych

5.Katarzyna Mikulska

6.Adrian Zuchniak                                                                                                        

7.Tomasz Gazda

8.Wiesław Cyrta

 

2. W wyniku losowania 8 kandydatów do Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 w Łąkach, wylosowano następujące osoby:

 

1.Mariusz Osiak

2.Jadwiga Błażejczyk

3.Konrad Sykuła

4.Milena Chmielak

5.Urszula Chmielak

6.Izabela Frelik

7.Magdalena Zając

8.Szymon Mateńko

3. W wyniku losowania 8 kandydatów do Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3 w Wólce Ostrożeńskiej, wylosowano następujące osoby:

1.Karolina Solarczyk

2.Tadeusz Witek

3.Krzysztof Talarek

4.Marcin Chmielak

5.Urszula Warowna

6.Agata Miszta – Mucha

7.Anna Barańska

8.Daniel Babik

4. W wyniku losowania 8 kandydatów do Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 4 w Samorządkach, wylosowano następujące osoby:

1.Mariusz Mucha

2.Bartłomiej Ochnio

3.Angelika Talarek

4.Magdalena Dybcio

5.Marta Michalak

6.Katarzyna Wojdat

7.Krystyna Mucha

8.Ilona Błażejczyk

5. W wyniku losowania 8 kandydatów do Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 5 w Górznie, wylosowano następujące osoby:

1.Małgorzata Wachnicka

2.Krystyna Rusak

3.Tomasz Osiak

4.Magdalena Banaszek

5.Karolina Gola

6.Maciej Tobiasz

7.Michał Sekuła

8.Dominik Mateńko

6. W wyniku losowania 8 kandydatów do Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 6 w Górznie wylosowano następujące osoby:

1.Karolina Mucha

2.Radosław Frelik

3.Marcin Magnewski

4.Martyna Gałązka

5.Anna Chmielak

6.Michał Rybicki

7.Sylwester Owczarczyk

8.Karol Szopa

7. W wyniku losowania 8 kandydatów do Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 7 w Reducinie, wylosowano następujące osoby:

1.Małgorzata Gora

2.Paweł Gazda

3.Jacek Zuchniak

4.Jolanta Talarek

5.Jolanta Latuszek

6.Małgorzata Pałysa

7.Aneta Pasternak

8.Agnieszka Tobiasz

Przewodniczący

Gminnej Komisji Wyborczej w Górznie

                                                                                                         

           /-/ Grażyna Szewczyk