Głusi klienci Urzędu Gminy w Górznie oraz osoby mające trudności w komunikowaniu się mogą skorzystać z pomocy tłumacza języka migowego lub tłumacza-przewodnika podczas załatwiania swoich spraw w urzędzie.

Usługa tłumacza jest bezpłatna dla osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2011 r. nr 127, 721 z póź. zm.). Osoby uprawnione są zobowiązane zgłosić zamiar korzystania z usługi tłumacza, co najmniej 3 dni robocze przed planowaną wizytą w Urzędzie, kontaktując się sekretariatem, na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na numer fax: 25 681-22-54 ( podając sposób przekazania informacji zwrotnej) lub telefonicznie: 25 681-22-57.

Załączniki:
Pobierz plik (wniosek-glichoniemi-uggorzno.doc)WNIOSEK O ŚWIADCZENIE USŁUG TŁUMACZA (PJM, SJM, SKOGN)[WNIOSEK O ŚWIADCZENIE USŁUG TŁUMACZA (PJM, SJM, SKOGN)]35 kB