{gspeech}Inwestycje realizowane w 2015 r.     

1. Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy pomniku przyrody Aleja Kasztanowa.

Zadanie realizowane jest przez Firmę Wydobywczo – Usługową „ALBERT” Jacek Wysocki za kwotę 438 067,96 zł brutto. Projekt przewiduje przebudowę nawierzchni drogi. W ramach zadania wykonana zostanie nawierzchnia o szerokości 4,5 mb. Jezdnia zostanie podzielona na pas ruchu dla pojazdów (pół jezdni) oraz dla ruchu pieszych wraz z zatoczkami na ławki. Jest to kontynuacja prac prowadzonych w ubiegłym roku, kiedy to wykonano oświetlenie parkowe wzdłuż jezdni. Zadanie ma zostać dofinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w ramach PROW 2007-2013. 

2.      Budowa hali sportowej z zapleczem oraz boiska piłkarskiego

Inwestycja jest realizowana przez firmę Z.I.B. PEKABUD Kazimierz Perłowski z Wierzbicy za kwotę 6 930 822,23 zł brutto. W ramach zadania powstanie pełnowymiarowa hala sportowa o wymiarze pola gry 40X20 m wraz z zapleczem. Jednocześnie w ramach zadania wybudowane będzie boisko piłkarskie ze sztucznej trawy wraz z bieżnią. Zadanie zostanie dofinansowane z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej kwotą 1 400 000,00 zł.

3.      Budowa łącznika Publicznej Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum w Górznie

Inwestycja realizowana przez firmę Usługi Budowlane Wiesław Szaniawski za kwotę 489 349,39 zł brutto. Projekt zakłada budowę w miejscu istniejącego łącznika szkół nowego. Na pierwszej kondygnacji łącznika zlokalizowana będzie szatnia oraz pomieszczenia porządkowe. Drugą kondygnację stanowić będą dwie klasy oraz pomieszczenie socjalne.

 

4. Modernizacja drogi gminnej w Górznie Koloni

 

 

{/gspeech}